نشریه تخنه

شماره دوم نشریه تخنه

شماره دوم نشریه تخنه با هدف بهره‌مندی هرچه بیش‌تر از دانش اساتید و دیده شدن آثار دانشجویی و رویکردی دانشجو محور به سردبیری و مدیر مسئولی دانشجوی دانشکده هنر، آقای رامین ایمانی برای باری دیگر به چاپ رسید. برای مشاهده این نشریه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شماره دوم نشریه تخنه

کسب رتبه برتر نشریه کارتون در جشنواره نشریات دانشجویی

کسب رتبه برتر نشریه کارتون در جشنواره نشریات دانشجویی

به لطف خدا این بار انجمن علمی تلویزیون و هنرهای دیجیتال در اولین سال حضور نشریه خود با عنوان «کارتون» توانست در جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه های منطقه 3 رتبه برتر را کسب نماید.

این موفقیت ارزنده در بخش نشریات فرهنگی و هنری را به دوستان دانشجوی دانشگاه دامغان تبریک عرض می کنیم.

شایان ذکر است این جشنواره به میزبانی دانشگاه مازندران در بهمن ماه سال جاری برگزار شده بود که شماره اول نشریه کارتون در زمینه “طرح و کاریکاتور” رتبه برتر را کسب نمود.

کسب رتبه برتر نشریه کارتون در جشنواره نشریات دانشجویی

/انتهای پیام.

دومین شماره نشریه کارتون

دومین شماره نشریه کارتون منتشر شد

انجمن علمی تلویزیون و هنر های دیجیتال به کمک دانشجویان این رشته اقدام به انتشار دومین شماره این نشریه کرد. این شماره از نشریه علاوه بر استقبال دانشجویان با استقبال اساتید نیز مواجه شد.

در پایان تشکر میکنیم از اعضایی که درتهیه این شماره از نشریه یاریمان کردند.
مدیر مسئول: جاوید قدیمی دیزج
سردبیر: حسام الدین گلمحمدی
صفحه آرا و ویراستار: رسول کیوان نژاد
طراح جلد: ثریا حیدر زاده و جاوید سلطانی
هیئت تحریریه: حسام الدین گلمحمدی،محمد رضا هاشمی نسب،پرنیا ناصری وجاوید قدیمی دیزج

امید است باز هم شاهد مشارکت دانشجویان رشته مان در تهیه شماره های بعدی نشریه باشیم.
نشریه کارتون آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما دوستان از طریق وب سایت وسامانه پیامکی میباشد.

برای دریافت نسخه PDF نشریه با ۵۰ درصد تخفیف ویژه بر روی دکمه زیر کلیک نمایید:

انتشار اولین شماره نشریه کارتون

انتشار اولین شماره نشریه کارتون +دانلود

نشریه کارتون اوایل ترم پیش ایجاد و فعالیت خود را با هدف معرفی هنرجویان دانشکده هنر دانشگاه دامغان و نیز ارایه آثار برتر و اخبار متنوع در زمینه هنرهای دیجیتال آغاز نمود.

اواخر ترم پیش بود که گروه آقای لطفیان عزیز سعی بر چاپ اولین شماره از نشریه را داشتند که به خاطر تلاقی با امتحانات پایان ترم و کندی کار جمع آوری مطالب متأسفانه اولین دوره انجمن علمی تلویزیون و هنرهای دیجیتال نتوانستند اولین شماره خود را به چاپ برسانند.
نشریه کارتوندر دوره دوم انجمن اعضا در اولین جلسه خود در شروع ترم سال تحصیلی جاری مصمم به چاپ نشریه کارتون شدند.
با رویکرد جدید تصمیم بر این شد که اولین شماره از نشریه به آثار هنری دانشجویان رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال دانشکده هنر دانشگاه دامغان اختصاص یابد.
لذا با اطلاع رسانی از همه دانشجویان رشته جهت دریافت آثارشان اقدام شد، بخاطر رساندن نشریه بدست دانشجویان جدید الورود در دومین همایش معارفه انجمن، زمان اختصاص یافته برای دریافت آثار محدود به یک هفته شد؛ بنابراین یکسری از آثار دوستان بوده که قابلیت چاپ داشته اند اما به خاطر کمبود وقت و تعداد صفحات اختصاص یافته برای چاپ آثار، امیدواریم بقیه دوستان نیز به ارائه آثار خود در قالب فایل تصویری اقدام نمایند تا بتوانیم در شماره های بعدی نشریه و در سایت انجمن علمی تلویزیون و هنرهای دیجیتال به نشانی www.tvart.ir درج نماییم.
هدف گروه طراحی آرتک به عنوان طراح و ارائه دهنده نشریه کارتون گسترش فرهنگ و هنر در دانشگاه دامغان و کمک از رسانه های مدرن برای حمایت از دانشجویان دانشکده هنر بصورت معرفی آثار یا رزومه آنها است و نیز ارائه مطالب هنری، اخبار بروز دنیای هنر، معرفی کتاب و مجلات هنری ایرانی و خارجی است.
مطمئناً نشریه کارتون برای توسعه و پایداری خود برای چاپ شماره های بعدی نیازمند حمایت های شما و ارائه انتقادات و پیشنهاد های شما عزیزان هست.

امید است با یاری اساتید بزگوار دانشکده هنر، بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه اعتلای هنرهای دیجیتال برداریم.

سردبیر
جاوید قدیمی

PDFدانلود رایگان شماره اول نشریه کارتون

[لینک مستقیم] Mag-Cartoon-1