اجرای چهار طرح عمرانی، آموزشی و رفاهی در دانشگاه دامغان

1
دانشگاه دامغان

رئیس دانشگاه دامغان از اجرای چهار طرح عمرانی آموزشی و رفاهی در دانشگاه دامغان، خبر داد.

عبدالعلی بصیری در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: پروژه احداث دانشکده فنی مهندسی دانشگاه دامغان یکی از این طرح‌های عمرانی است که با زیر بنای 9 هزار متر مربع در حال ساخت است.

رئیس دانشگاه دامغان ادامه داد: پروژه احداث دانشکده فنی مهندسی دانشگاه دامغان در حال حاضر 20 درصد پیشرفت دارد.

وی دانشکده زیست شناسی را یکی دیگر از پروژه‌های در دست ساخت این دانشگاه اعلام کرد و افزود: این دانشکده نیز با زیر بنای 3هزار و 500 مترمربع، 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس دانشگاه دامغان به احداث دو خوابگاه خواهران با زیربنای هر یک سه هزار متر و 750مترمربع اشاره کرد و یادآور شد: این دو خوابگاه دانشجویی نیز در حال حاضر به ترتیب 60 و 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

بصیری گفت: برای احداث و تکمیل این طرح‌ها 210 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای هزینه می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه در دانشگاه دامغان 4 هزار و 669 دانشجو تحصیل می‌کنند، خاطرنشان کرد: این دانشجویان در68 رشته و در چهارگروه علوم پایه، هنر، علوم انسانی و فنی و مهندسی مشغول تحصیل هستند.

منبع» پایگاه خبری تحلیلی تیتریک دامغان

جاویدمشاهده نوشته ها

جاوید هستم؛ مدیر سایت تی وی آرت، یک سال دبیر انجمن تلویزیون و هنرهای دیجیتال بودم ... به حوزه هنر رسانه علاقه مندم و سوال یا پروژه ای باشه در خدمتم. یا لطیف

دیدگاه ها غیرفعال است