هیروشی یوشى(Hiroshi Yoshi) یکى از هنرمندان برجسته و تحسین برانگیز در حوزه‌ى تصویرسازى دیجیتال در ژاپن است. او یکى از پیشگامان استفاده از  Corel Painter براى ساخت تصویر دیجیتال در دنیاى تصویر سازى ژاپن مى‌باشد.

کاراکتر هایى که وى طراحى و اجرا کرده است از برنامه هاى اصلى تلویزیونى و تبلیغاتى گرفته تا وب سایت‌هاى شرکت‌هاى بزرگ و حتى کمپین‌هاى انتخاباتى مورد استفاده قرار گرفته است. وى در طراحى شخصیتى که مستقیما درمسیر نیاز سفارش دهنده باشد بسیار خبره عمل مى‌کند. شخصیت هاى سه بعدى وى ترکیبى از زیبایى، طنز و سادگى را به وجود آورده‌اند.

این کاراکترهاى مجازى قابلیت بسیار خوبى براى استفاده در اپلیکیشن‌ها ،انیمیشن‌ها و اسباب‌بازى‌ها دارند. در ادامه‌ى مطلب کلکسیونى از کاراکترهاى جذاب یوشى را خواهید دید که با تکنولوژى پرینت سه بعدى تولید شده‌اند. 

کاراکترهای دیجیتالی / توسط هیروشی یوشیکاراکترهای دیجیتالی هیروشی یوشیکاراکترهای دیجیتالی / توسط: هیروشی یوشیکاراکترهای دیجیتالی هیروشی یوشیکاراکترهای دیجیتالی / توسط: هیروشی یوشیکاراکترهای دیجیتالی / توسط: هیروشی یوشیکاراکترهای دیجیتالی / توسط: هیروشی یوشیمنابع: وبسایت طراح، روزرنگ

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • این هنرمندی که در این مطلب معرفی شده، کارش درسته!
    میتونه برا بچه ها حتی این مورد ایده بشه که می تونند به راحتی تو آینده با استفاده از پرینترهای سه بعدی از طرح های شخصیت های خودشون پرینت بگیرند و به عنوان اسباب بازی یاحتی نه برای کار به صورت پیکسلیشن از اونا استفاده کنند

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.