مصاحبه با رسول کیوان نژاد (دبیر چهارمین دوره انجمن)

مصاحبه
  • از جشنواره برامون بگید و این که چطور تحویل گرفتین و چطور تحویل دادین ؟

این جشنواره سال گذشته به همت بچه های انجمن برگزار شد که پیشنهاد اولیه اش با هدف بهانه ای برای ارزیابی آثار دانشجویان رشته ی هنر داده شد . سال اول با همکاری کانون هنر های تجسمی شروع به جمع آوری آثار کردیم که حدود 250 تا 300 اثر بود. هرچند استقبال امسال با توجه به متفاوت بودن کیفیت تبلیغات حدود 750 اثر بود. از بسیاری از رشته ها شرکت کننده داشتیم ، حتی از خارج دانشگاه و اساتید هم بصورت رایگان مانند سال قبل آثار را داوری کردند. لازم به ذکر است که از کانون فیلم و عکس نیز دعوت به همکاری کردیم.

  • ایرادی که بچه ها به کار گرفتن اطلاع رسانی کم بود بهتر نبود زودتر اقدام می کردید ؟

زود اقدام کردیم اما امور فرهنگی به دلیل تمام نشدن جشنواره ی باران که مختص به انجمن ادبیات نمایشی بود اجازه ی صدور مجوز ها را نمیداد. حتی چندین جلسه ای که با دکتر احمدی داشتیم مفید واقع نشد، در حدی که دانشگاه با چاپ بنر به هزینه ی شخصی اینجانب هم مخالفت کرد.

  • اگر این جشنواره را دوباره برگزار کنی دوست داری چه چیزی بهش اضافه کنی ؟

دوست داشتم علاوه بر برگزیدگان از طرف اساتید یک برگزیده ی دانشجویی هم داشتیم که با وجود سایت اتفاق می افتاد ولی به دلیل ترک انجمن توسط آقای قدیمی و به دنبال آن واگذار نکردن سایت این هدف اجرایی نشد.

  • چرا جاوید قدیمی انجمن رو ترک کرد ؟

به علت کار روی یک مستند برای دانشگاه وقت نمی کرد در جلسات انجمن شرکت کند و سرانجام به علت مشغله ی کاری دیگر در انجمن حضور نیافت.

  • در این یک سال در انجمن چه کار مهمی انجام دادید ؟

کارهایی مثل جشن ورودی ها , اکران هفتگی انیمیشن , وورک شاپ عکاسی , وورک شاپ انیمیشن دوبعدی , وورک شاپ کارگردانی و فیلم نامه نویسی انیمیشن , از جمله کارهای مهم یکسال بود .

  • حرف و سخن آخر :

میخواهم از همه تشکر کنم که کمک کردند. در ابتدای کار هشت نفر بودیم که برای اجرای جشنواره فقط4 نفر باقی موندن . ولی از همان ها هم تشکر می کنم .

برچسب‌ها: اکران هفتگی انیمیشن, انجمن, انیمیشن, جشنواره ی باران, جلسات انجمن, دانشجویان رشته ی هنر, فیلم نامه نویسی انیمیشن, کانون فیلم و عکس, کانون هنر های تجسمی, مستند, وورک شاپ کارگردانی

مطالب مرتبط

 

مصاحبه با ایمان پورغلامی
مصاحبه با استاد امامی

درباره نویسنده

 

بیشتر بخوانید…

 

نتیجه‌ای پیدا نشد.