۱۸ تقویم مدرن سال ۲۰۱۵ را ببینید

1

سال جدید و شروع سفری دیگر به دور خورشید! اواخر هر سال سخت می‌شود باور کرد که یک سال دیگر گذشت. چه کسی می‌داند زمان به کجا می‌رود؟ اما مطمئناً ثبت روزها، همچنان که می‌گذرند، در یک تقویم زیبا، گذشت آن را سرگرم کننده‌تر می‌کند.

هرسال هم‌زمان با شروع سال جدید میلادی بسیاری از کمپانی‌ها و شرکت‌های جهانی در راستای کمپین‌های تبلیغاتی‌شان با طراحی و انتشار تقویم و سررسیدهای متنوع و زیبا، سال جدید را به مشتریانشان تبریک می‌گویند. با نگاهی به تقویم‌های ۲۰۱۵، تعدادی از نمونه‌های جذاب و مناسب را برای شما گردآوری کردیم که دیدن آن‌ها می‌تواند برای شما الهام بخش باشد. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا از این مجموعه جالب دیدن کنیم.

 

تقویم اطلس رنگ CMYK– تقویم اطلس رنگ CMYK، توسط پیتر ون فریهولد، به همراه ۳۷۱ نوار رنگ روزانه پرفراژ شده، با درج مقادیر دقیق CMYK. هر روز پس از جدا کردن هر نوار می‌توانید آن را با پیچ موجود به تقویم الحاق کنید و اطلس رنگ شخصی خود را بسازید.

 

تقویم جدیدی از اشکال هندسی – جی.پی کینگ امسال هم تقویم جدیدی از اشکال هندسی به سبک قرون وسطا و ترکیب عالی رنگهای صورتی، آبی و زرد فلورسنت طراحی کرده است.

 

تقویم رنگارنگ برای سال ۲۰۱۵ – خدای گرافیک آرت! مت دبلیو. مور، این بار مهارت خود در گرافیک آرت را تبدیل به یک تقویم رنگارنگ برای سال ۲۰۱۵ کرده است.

 

تایپوداریوم– «تایپوداریوم»، دوزی روزانه از تایپوگرافی و امکان مرور روزها بهمراه قلم‌هایی از ۲۲۳ دیزاینر از ۳۱ کشور به شما می‌بخشد.

 

تقویم مدور ۲۰۱۵ – تقویم مدور ۲۰۱۵ طرحی زیباست که دایره زرد آن ساعات آفتابی روز در ۵۰ درجه عرض جفرافیایی نیمکره شمالی را در طول سال نشان می‌دهد. حلقه‌های اضافی نشانگر ساعات آفتابی در عرض ۴۰ و ۳۰ درجه نیمکره شمالی است.

 

اینکلو– «اینکلو» برای ششمین سال تقویمی جیبی، با چاپ دستی قدیمی لترپرس، در رنگ جلدهای قرمز گوجه‌ای، زرد آجری، آبی فیروزه‌ای و شکلاتی عرضه کرده است.

 

آوریل لورتی– «آوریل لورتی» هر سال تقویمی از جنس حوله کاغذی عرضه میکند، هرکدام از قبلی بهتر. با تصاویر هندسی رنگارنگ و عناوین دست‌نوشته.

 

تقویم مکعب– «تقویم مکعب» طراحی شده توسط فیلیپ استرومبرگ، فرمی جدید از تقویم به وجود آورده است. هر روز یک کارت از آن جدا می‌کنید و هر چند روز یک بار نقل قولی درباره زمان ظاهر می‌شود.

 

تقویم جولی کوستروا– تقویم جولی کوستروا در تعداد محدودی چاپ دستی و طلاکوب فرمهای هندسی عرضه شده است.

 

نمایش زمان در مُد خطی با تقویم– نمایش زمان در مُد خطی با تقویم «همکاری را عمودی کنیم!». یک تقویم دیواری بزرگ با صفحات مخصوص برای هر ماه و ۷۵ عدد برچسب رویداد برای نشان کردن تاریخ‌های مهم.

 

تقویم رومیزی– برای آنها که عاشق عکس‌های فوری هستند. تقویم رومیزی «پلاداریوم ۲۰۱۵» هر روز یک تصویر فوری را برای شما ظاهر میکند.

 

تقویم برنامه‌ریزی ۲۰۱۵– شرکت کریسپین فین با همان دو رنگ آبی و قرمز همیشگی‌اش «تقویم برنامه‌ریزی ۲۰۱۵» را با چاپ دو رنگ برجسته سیلک اسکرین عرضه کرده است.

 

تقویم دیواری ۱۲ برگی – «دوزی» تقویم دیواری ۱۲ برگی با طرح‌هایی مدرن عرضه کرده که به هر ماه سال طراوت خاصی می‌بخشد.

 

تقویم برگزیده– تقویم برگزیده Design Milk – با حروف درشت بر اساس سبک ماسیمو ویگنلی (۱۹۶۶)

 

فقط تایپ ۲۰۱۵– «فقط تایپ ۲۰۱۵» هر ماه نگاهی به فونتهای شاخص و تاریخی می‌اندازد.

 

تقویم حبابی– همه ما از ترکاندن حباب‌های بسته‌بندی لذت می‌بریم. فکرش را بکنید در طول سال هر روز یکی از حباب‌های «تقویم حبابی» را بترکانیم، چقدر می‌تواند سرگرم کننده باشد! اینطور نیست؟!

 

تقویم تایپوگرافی ۳۶۵– «تقویم تایپوگرافی ۳۶۵» پر است از قلم‌های کلاسیک و احیا شده همراه با نمونه‌های جدید که در طول سال می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید. ارائه شده توسط استودیو هنریچز.

 

واندکالندر ۲۰۱۵– «واندکالندر ۲۰۱۵»، یک تقویم دو روست که یک‌طرف آن افقی است (زرد) و طرف دیگر آن (مشکی) عمودی است. تعداد ۱۰۰ عدد برچسب برای علامت‌گذاری روزهای مهم و یادآورها بهمراه این تقویم عرضه شده است.

منابع:Design Milk،رورنگ

جاویدمشاهده نوشته ها

جاوید هستم؛ مدیر سایت تی وی آرت، یک سال دبیر انجمن تلویزیون و هنرهای دیجیتال بودم ... به حوزه هنر رسانه علاقه مندم و سوال یا پروژه ای باشه در خدمتم. یا لطیف

دیدگاه ها غیرفعال است