برگزاری نشست تخصصی پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش در دانشکده هنر

1
برگزاری نشست تخصصی پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش در دانشکده هنر

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، نشست تخصصی پژوهشی به همت دانشکده هنر دانشگاه دامغان برگزار شد. در این نشست تخصصی که با حضور اساتید و دانشجویان دانشکده هنر در محل سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار شد، موضوعات تخصصی هنر ارائه گردید و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
از جمله سخنرانی های تخصصی که در این نشست ارائه گردید می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– تمثیل شناسی مثنوی معنوی، توسط دکتر محمد مومنی، پژوهشگر حوزه نمایش و ادبیات نمایشی
– معرفی و شرحی بر شاهنامه طهماسبی، توسط دکتر محمد جعفری قنواتی، مردم شناس و شاهنامه پژوه
– چالش سنت و مدرن در هنر معاصر ایران، توسط دکتر سارا صادقی نیا، پژوهشگر و متخصص در هنر معاصر ایران
دکتر مقداد جاویدی صباغیان دبیر علمی این نشست گفت: این نشست اولین نشست تخصصی در دانشکده هنر بود که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت و با برنامه ریزی انجام شده در دانشکده هنر در نظر داریم اینگونه نشست ها را بصورت دوره ای برگزار نماییم.
عضو هیئت علمی دانشکده هنر دانشگاه دامغان در ادامه افزود: برگزاری چنین نشست ها و کارگاههای تخصصی می تواند تاثیر زیادی در ایجاد انگیزه و برانگیختن حس مطالعه در دانشجویان و آشناکردن آنها با موضوعات و مسائل علمی تخصصی روز داشته باشد.
گفتنی است دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه دامغان در حال حاضر در دو رشته ادبیات نمایشی و تلویزیون و هنرهای دیجیتال در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.
منبع: سایت دانشگاه دامغان

جاویدمشاهده نوشته ها

جاوید هستم؛ مدیر سایت تی وی آرت، یک سال دبیر انجمن تلویزیون و هنرهای دیجیتال بودم ... به حوزه هنر رسانه علاقه مندم و سوال یا پروژه ای باشه در خدمتم. یا لطیف

دیدگاه ها غیرفعال است