آغاز به کار مجدد وب سایت TvArt

1

با سلام به شما کاربرای عزیز سایت

وب سایت TvArtمجدد شروع به فعالیت نمود.

این وب سایت در اواخر سال 92 افتتاح شد؛ در روزهای نخست با تلاش مؤسس سایت و با جمع کردن امضا سایت TvArt زیر مجموعه عنوان انجمن تلویزیون و هنرهای دیجیتالی شکل گرفت و همان سال تحصیلی 92-93 توانست به عنوان مقام اول وب سایت های دانشگاه دامغان مطرح شود.

چندی پس با شرکت در جشنواره حرکت توانست بین بیش از هزار اثر ارسالی عنوان سایت قابل تقدیر هفتمین جشنواره ملی حرکت را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را کسب نماید.

وب سایت  TvArt تنها یک بار توانست به جهت تسدی پست دبیری مدیر سایت اولین جشن تولد خود را بین دانشجویان عزیز رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال دانشکده هنر دانشگاه دامغان بگیرد. (لینک مطلب)

این وب سایت از همان ابتدای امر به جهت عدم وجود قوانین مربوط به سایت های انجمن های علمی، با هزینه شخصی پایه ریزی و توسعه و بهبود یافته است و همه ی حرف و حدیث ها مبنی بر حمایت مالی دانشگاه دامغان از سایت کذب بوده و تنها در آمد سایت در مقطعی با فروش جزوه ها، نشریه و جوایزی که ذکر گردید تأمین شده که بخش بسیار کوچکی از هزینه های طراحی، قالب ها و هاست آن را دربر می گیرد.

به امید روزهایی بهتر برای همه شما عزیزان

جاوید قدیمی
مدیر وب سایت TVArt

جاویدمشاهده نوشته ها

جاوید هستم؛ مدیر سایت تی وی آرت، یک سال دبیر انجمن تلویزیون و هنرهای دیجیتال بودم ... به حوزه هنر رسانه علاقه مندم و سوال یا پروژه ای باشه در خدمتم. یا لطیف

دیدگاه ها غیرفعال است