انتشار اولین شماره نشریه کارتون +دانلود

1
انتشار اولین شماره نشریه کارتون

نشریه کارتون اوایل ترم پیش ایجاد و فعالیت خود را با هدف معرفی هنرجویان دانشکده هنر دانشگاه دامغان و نیز ارایه آثار برتر و اخبار متنوع در زمینه هنرهای دیجیتال آغاز نمود.

اواخر ترم پیش بود که گروه آقای لطفیان عزیز سعی بر چاپ اولین شماره از نشریه را داشتند که به خاطر تلاقی با امتحانات پایان ترم و کندی کار جمع آوری مطالب متأسفانه اولین دوره انجمن علمی تلویزیون و هنرهای دیجیتال نتوانستند اولین شماره خود را به چاپ برسانند.
نشریه کارتوندر دوره دوم انجمن اعضا در اولین جلسه خود در شروع ترم سال تحصیلی جاری مصمم به چاپ نشریه کارتون شدند.
با رویکرد جدید تصمیم بر این شد که اولین شماره از نشریه به آثار هنری دانشجویان رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال دانشکده هنر دانشگاه دامغان اختصاص یابد.
لذا با اطلاع رسانی از همه دانشجویان رشته جهت دریافت آثارشان اقدام شد، بخاطر رساندن نشریه بدست دانشجویان جدید الورود در دومین همایش معارفه انجمن، زمان اختصاص یافته برای دریافت آثار محدود به یک هفته شد؛ بنابراین یکسری از آثار دوستان بوده که قابلیت چاپ داشته اند اما به خاطر کمبود وقت و تعداد صفحات اختصاص یافته برای چاپ آثار، امیدواریم بقیه دوستان نیز به ارائه آثار خود در قالب فایل تصویری اقدام نمایند تا بتوانیم در شماره های بعدی نشریه و در سایت انجمن علمی تلویزیون و هنرهای دیجیتال به نشانی www.tvart.ir درج نماییم.
هدف گروه طراحی آرتک به عنوان طراح و ارائه دهنده نشریه کارتون گسترش فرهنگ و هنر در دانشگاه دامغان و کمک از رسانه های مدرن برای حمایت از دانشجویان دانشکده هنر بصورت معرفی آثار یا رزومه آنها است و نیز ارائه مطالب هنری، اخبار بروز دنیای هنر، معرفی کتاب و مجلات هنری ایرانی و خارجی است.
مطمئناً نشریه کارتون برای توسعه و پایداری خود برای چاپ شماره های بعدی نیازمند حمایت های شما و ارائه انتقادات و پیشنهاد های شما عزیزان هست.

امید است با یاری اساتید بزگوار دانشکده هنر، بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه اعتلای هنرهای دیجیتال برداریم.

سردبیر
جاوید قدیمی

PDFدانلود رایگان شماره اول نشریه کارتون

[لینک مستقیم] Mag-Cartoon-1

جاویدمشاهده نوشته ها

جاوید هستم؛ مدیر سایت تی وی آرت، یک سال دبیر انجمن تلویزیون و هنرهای دیجیتال بودم ... به حوزه هنر رسانه علاقه مندم و سوال یا پروژه ای باشه در خدمتم. یا لطیف

دیدگاه ها غیرفعال است