مروری کوتاه بر TurnsPro با قابلیت راحت‌تر کردن فیلمبرداری مرور زمان

1
TurnsPro

ویدئوهای مرورزمان می‌توانند شیوه‌های جالبی برای نشان دادن گذر زمان باشند، اما برخی مواقع فقدان حرکات دوربین می‌تواند آنها را نامناسب نشان دهد. TurnsPro جدیدترین دستگاهی است که برای این بخش با استفاده از اسمارت‌فون، اکشن کم یا دوربین با لنز قابل تعویض شما طراحی شده است. در این مطلب می‌خواهیم نگاهی به TurnsPro داشته باشیم.

TurnsPro ابزار مرورزمان
TurnsPro اولین ابزار مرورزمان نیست که به وجود آمده است، اما این دستگاه در ارائه‌ی تنظیمات چرخشی قابل سفارشی بسیار متفاوت عمل می‌نماید.

TurnsPro ابزار مرورزمان

TurnsPro به کاربران امکان چرخش در جهت یا خلاف جهت عقربه‌های ساعت از 15 تا 360 درجه را برای مدت زمان بیش از 20 ثانیه تا ده ساعت می‌دهد. تنظیمات TurnsPro از طریق یک نمایشگر ساده در جلو و سه کلید انجام می‌گیرد و این نمایشگر به منظور استفاده در شب به نور پس زمینه نیز مجهز شده است.

TurnsProلازم به ذکر است که TurnsPro قادر به کنترل دوربین شما یا راه‌اندازی آن برای گرفتن فیلم‌های مرورزمان نمی‌باشد. تمام کاری که این سیستم انجام می‌دهد، چرخاندن دوربین شما و قرار دادن کنترل‌های بیشتر در اختیار کاربر نسبت به سایر دستگاه‌ها است. دستگاه‌های تا وزن یک کیلوگرم می‌توانند با TurnsPro به کار روند و این دستگاه قابل استفاده با دوربین‌های کامپکت یا اکشن‌کم، اسمارت‌فون‌ها و حتی DSLRها می‌باشد. TurnsProاین ابزار 62 میلی‌متر بلندی و 78 میلی‌متر قطر دارد، دارای وزن 300 گرم می‌باشد و قدرت آن توسط چهار باتری AA تامین می‌شود که زمان اجرای نزدیک به ده ساعت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دهانه‌های نصب سه‌پایه استاندارد در بالا و پایین وجود داشته که به این ترتیب می‌توانید TurnsPro را به همراه یک دوربین متصل به آن در حالی استفاده کنید که بر روی یک سه‌پایه قرار داشته باشد.

TurnsPro

منبع : gizmag, topinearth

جاویدمشاهده نوشته ها

جاوید هستم؛ مدیر سایت تی وی آرت، یک سال دبیر انجمن تلویزیون و هنرهای دیجیتال بودم ... به حوزه هنر رسانه علاقه مندم و سوال یا پروژه ای باشه در خدمتم. یا لطیف

دیدگاه ها غیرفعال است