امروز در پی اقدامی نو تصمیم گرفتیم که آثار مربوط به دانشجویان رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتالی دانشکده هنر دانشگاه دامغان را در وبگاه انجمن علمی مربوطه با توجه به رویدادها و فعالیت های دانشجویان منتشر کنیم.

هدف از این اقدام را آشنایی دانشجویان با آثار یکدیگر و به نقد کشیدن و تحلیل و بررسی آثار در قالب ارسال دیدگاه ها از طرف آنها می دانیم.

چرا که دسترسی سریع و راحت در هر نقطه ای و به بوته نقد کشیدن و تعریف و تشویق آثار از سوی کاربران خصوصاً حضور هنرمندان دیگر از سراسر کشور و تبادل نظر با آنها می تواند در جهت ادامه موثر و بهتر آثار هنری دانشجویان مفید واقع شود.

نماهنگ کلاغ روسیاه

لذا در آغاز راه نماهنگی به مناسبت میلاد امام رضا (ع) و دهه پر برکت کرامت را جهت نمایش قرار می دهیم؛ امیدواریم با عنایات خداوند متعال و توجهات امام رضا (ع) بتوانیم در ادامه راهمان، هنری فاخر را عرضه کنیم.2 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • علیرضا انصاری فر
    9 شهریور 1393 11:02 ق.ظ

    تشکر ویژه دارم . کلاغ رو سیاه فوق العاده بود . مرسی ،انشالله با لطف و توکل بر پروردگار ، نماهنگ ها و فیلم هایی بسازیم که بتونیم در شبکه های ملی صداوسیما جمهوری اسلامی ایران پخش بشن.

  • علیرضا انصاری فر
    9 شهریور 1393 6:04 ب.ظ

    خیلی زیبا بود . مرسی انشالله بتونیم نماهنگ ها و فیلم های خیلی عالی بسازیم در حدی که بشه در شبکه های ملی صدا وسیما جمهوری اسلامی ایران پخش بشن .

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.